O naší školce

  • ŠKOLKA

    Naše školka se nachází na okraji Lysé nad Labem, v prostorné zahradě, obklopena vzrostlými stromy a zelení. Tvoří ji 3 pavilony. Dva z toho jsou propojeny a využity pro pobyt dětí, třetí je využit jako dílna a prádelna. Celkem jsou zde 3 třídy po 25 dětech, celková kapacita 75 dětí. Třídy jsou věkově homogenní, děti jsou do tříd řazeny dle věku, na základě rozhodnutí ředitelky školy. Třídy jsou prostorné, standardně vybavené, s dostatečným množstvím hraček.

  • VENKOVNÍ ZÁZEMÍ

    Zahrada má průlezovou sestavu – skluzavky, houpací prvky, provazové prvky, 2 pískoviště, travnatou plochu na míčové hry. Děti mají k dispozici auta, vybavení na pískoviště, míče a další zahradní vybavení v jednom zahradním domku. Součástí zahrady je i umývárna a WC.

  • OKOLÍ

    Krásné okolí Lysé nad Labem využíváme k častým vycházkám a výletům. Též navštěvujeme VÝSTAVIŠTĚ v LYSÉ NAD LABEM.